okna, drzwi parapety kraków

Żaluzje i rolety

Żaluzje i rolety to niewątpliwie najbardziej popularne produkty do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem naszych domów lub mieszkań. Stosowane są w naszych miejscach pracy, budynkach użyteczności publicznej, lokalach handlowych i gastronomicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rolet, żaluzji i innych produktów naszych dostawców.

 

Żaluzje poziome

żaluzie poziome janik krakówMontowane wewnątrz budynku żaluzje poziome należą do najpopularniejszych urządzeń przeciwsłonecznych. Montaż żaluzji poziomych jest możliwy do każdego rodzaju okna. Górny panel, maskujący mechanizm do podnoszenia żaluzji wykonany jest ze stali, mocowany jest do listwy przyszybowej górnej. Poszczególne lamele wykonane z lakierowanego aluminium prowadzone są na obu bokach za pomocą żyłki, której koniec przytwierdzony jest do dolnej listwy przyszybowej. Sterowanie i podnoszenie odbywa się za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego.

Montowane przez nas żaluzje poziome są bezpieczne i trwałe. Zachowują swój kształt i kolor przez długie lata. Odbijają 98% ciepła promieni słonecznych. Prosty montaż wykonany w krótkim czasie sprawi, że Państwa okna zmienią się nie do poznania w błyskawicznym tempie.

Moskitiery

Moskitiery to siatki stanowiące najskuteczniejszą ochronę przed dokuczliwymi insektami i owadami. Można je montować nie tylko w oknach, ale również w drzwiach. Moskitiery umożliwiają wietrzenie pomieszczenia w upalne dni i noce i jednocześnie chronią przed owadami. Stosując moskitierę można zrezygnować ze szkodliwych dla zdrowia środków owadobójczych. Ich rozmiar może być dopasowany do każdego okna lub drzwi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne okna janikRolety zewnętrzne wykonane z aluminium montowane są w celu podniesienia stopnia bezpieczeństwa domu lub mieszkania. Poprawiają izolację termiczną budynku. W lecie ograniczają nasłonecznienie pomieszczenia a w zimie zapobiegają utracie ciepła. Rolety zewnętrzne chronią też przed hałasem i stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium, gwarantują wysoką wytrzymałość, szczelność i prawie bezszelestne opuszczanie i zwijanie. Elementy rolet zewnętrznych, tzn. kaseta do zwijania rolety, pancerz rolety i prowadnice, mogą być pomalowane w dowolnym kolorze palety RAL. Sterowanie odbywa się ręcznie lub za pomocą mechanizmu elektrycznego.

 

 

Rolety wewnętrzne

rolety wewnętrzne okna janikTekstylne rolety wewnętrzne to obok żaluzji poziomych również bardzo popularny produkt, dostępny w wielu wariantach wykonania oraz niezwykle bogatą gamą kolorów użytych tkanin. Oferujemy pełen wybór rolet w kasetach, rzymskich i innych. Rolety tekstylne w doskonały sposób mogą zastąpić tradycyjne zasłony. Wśród materiałów użytych do wykonania tego rodzaju rolet można wybierać tkaniny gładkie, żakardowe, mniej lub bardziej przepuszczające światło.

Rolety montowane są bezpośrednio na listwie przyszybowej, lub we wnęce okiennej. Podnoszenie i opuszczenie rolety odbywa się za pomocą łańcuszka, możliwe jest zatrzymanie rolety w każdej pozycji. Prowadzenie rolety umożliwiają żyłki lub listwy prowadzące zamontowane do bocznych listew przyszybowych, a rolety zwijane są do aluminiowych kaset.

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków