okna, drzwi parapety kraków

Parapety wewnętrzne z płyty MDF

parapety wewnętrzne z płyty mdf kraków janikOferowane przez nas Parapety wewnętrzne MDF wykonane są z nowoczesnych wodoodpornych płyt MDF. Płyty MDF to materiał, który powstaje przez sprasowanie masy złożonej z  włókien drzewnych i organicznych związków łączących i utwardzających. Sprasowanie odbywa się pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, w wyniku czego powstaje materiał o jednorodnej strukturze i dużej gęstości w całym przekroju, niezwykle odporny na wilgoć i różnice temperatur.

Płyty MDF wykorzystywane przy produkcji parapetów MDF pokrywane są wysokiej jakości lakierami akrylowymi lub laminowane. Dzięki wysokiej jakości użytych surowców, nasze parapety z płyty MDF charakteryzują się estetyką wykonania, trwałością koloru i odpornością na wilgoć i zmiany temperatury. Gładka powierzchnia ułatwia czynności pielęgnacyjne.

Tego rodzaju parapety można montować przy oknach drewnianych, aluminiowych, jak i oknach PCV.

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków