okna, drzwi parapety kraków

Okna PCV Encore

Rewolucyjny system okna PCV Encore polecany jest szczególnie do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jest to system czterokomorowy o głębokości zabudowy 80 mm (standardowa głębokość to 70 mm). Dodatkowo dwie komory w ramie ościeżnicy i dwie komory w skrzydle okiennym posiadają piankowe wkłady termiczne. Ta nowatorska konstrukcja profili okna plastikowego Encore powoduje, że współczynnik przenikania ciepła całego okna wynosi tylko Uw= 0,77 W/m2K i dzięki temu okno spełnia wymogi budownictwa pasywnego. Istnieje możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego szerokości 48 mm o współczynniku izolacji termicznej U=0,5. Z tym pakietem szybowym całe okno będzie zaliczało się do najwyższej klasy energooszczędnej.

Zastosowanie szerszego profilu i wypełnienia ramy i skrzydła pianką ocieplającą to nie tylko bardzo dobra izolacja cieplna, ale też znakomita izolacja akustyczna przed hałasem z zewnątrz.

Profil czterokomorowy okna jest wykonany z wysokogatunkowego PVC, który nie zawiera ołowiu, co ma duże znaczenie z punktu widzenia wpływu produkcji okna na środowisko naturalne. Konstrukcja profilu wzmocniona jest wewnątrz jednej z komór przez stalowe kształtowniki. Gwarantuje to stabilność całej konstrukcji i prawidłowe funkcjonowanie stolarki okna ENCORE przez wiele dziesięcioleci. Wysoka jakość zastosowanego polichlorku winylu (PCV) powoduje, że profil zachowuje idealną biel lub kolor przez wiele lat. Rama i skrzydła okna jest dostępna w wielu kolorach. Najczęściej zamawianym jest śnieżnobiały, ale Klient ma do wyboru szeroką gamę kolorów z palety RAL i kolorów drewnopodobnych. Delikatny kształt kanciastego profilu powoduje, że to okno pasuje do każdego domu i mieszkania.

Okna plastikowe w systemie ENCORE dają możliwość zastosowanie szerokiego wyboru szyb zespolonych szerokości od 24 do 48 mm. Skrzydła okna mają większą powierzchnię przeszkleń uzyskaną poprzez obniżenie wysokości profilu. Pozwala to na lepsze doświetlenie wnętrza budynku.

Doskonałe parametry izolacyjne połączono z wysoką jakością dodatkowego wyposażenia, takiego jak blokada błędnego położenia klamki, stopniowy uchył, mikrowentylacja, wypełnienie dolnego wrębu okuciowego, okucia renomowanej firmy, uszczelki w dwóch kolorach do wyboru szarym i czarnym.

Doskonała relacja jakości i parametrów technicznych do ceny okna ENCORE oraz maksymalna redukcja strat energii usatysfakcjonują każdego Klienta.

Więcej informacji można znaleść w ulotce.

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków