okna, drzwi parapety kraków

Okna PCV Aluplast

aluplast janik okna krakówOkna wykonywane są w systemie ALUPLAST IDEAL 4000, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów okien PCV w Europie. Potwierdzają to otrzymane nagrody i certyfikaty. Profile okienne nie zawierają substancji szkodliwych dla człowieka i środowiska, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV, co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji. W tym systemie możliwe jest wykonanie praktycznie każdego kształtu okna. Klient ma swobodę wyboru rodzaju listew przyszybowych oraz wysokości profili, co stwarza możliwość dowolnej stylizacji okien i większej powierzchni szyb.

Aluplast Ideal 4000 to system 5-6- komorowy o najpopularniejszej głębokości zabudowy 70 mm. Okna PCV Aluplast posiadają uszczelki przyszybowe, piętnastostopniowy skok krawędzi ramy, co zapewnia optymalne odprowadzenie wody. 13 mm przesunięcia osi rowka okuciowego od krawędzi ramy daje możliwość stosowania szerszych zaczepów, co zwiększa jego odporność na włamanie. Trwałe nowoczesne uszczelki EPDM zapewniają, że okna plastikowe Aluplast są szczelne i niezawodne. Okna Aluplast mają nowoczesny i elegancki wygląd, który nadają im delikatne zaokrąglenia i skosy. Gładka powierzchnia ramy okna PCV ułatwia czyszczenie i konserwację. Okna plastikowe Aluplast Ideal 4000 posiada jeszcze dodatkowy atut. Jest nim większa powierzchnia przeszkleń uzyskana dzięki obniżonej o 5 mm wysokości ramy i skrzydła okna.

Aluplast Ideal 4000 niezlicowany

okna pcv aluplast ideal 4000 niezlicowane - janik okna

Aluplast Ideal 4000 półzlicowany

okna pcv aluplast ideal 4000 - okna janik

Aluplast Ideal 4000 Round line

okna pcv ideal 4000 roundline -okna janik

Aluplast Ideal 4000 6 - komorowy

okna pcv aluplat 6 komorowe ideal 4000 - okna janik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków