okna, drzwi parapety kraków

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru

parapety wewnętrzne z aglomarmuru janik okna Parapety z aglomarmuru, to parapety z kamienia syntetycznego, który wytworzony jest z odłamków marmuru łączonych specjalnymi żywicami poliestrowymi. Następnie aglomarmur jest przycinany do żądanych rozmiarów i polerowany do połysku, dzięki czemu jest bardzo podobny do naturalnych marmurów. Struktura aglomarmuru to 95% kruszywa marmurowego i 5 % żywicy poliestrowej.

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru, czyli zrobione z syntetycznego kamienia są bardzo trwałe i dzięki gładkiej powierzchni łatwo utrzymać je w czystości. Dodatkowo polerowana powierzchnia daje efektowny wygląd, a różnorodna paleta kolorów daje możliwość dopasowania parapetów do wystroju wnętrz. Odporność takiego parapetu z aglomarmuru na promienie UV, wilgoć, środki chemiczne, na ścieranie jest dodatkową jego zaletą.

Oto kilka przykładów parapetów aglomarmurowych z naszej szerokiej oferty.

botticiono parapety z agromarmuru  janikparapety z agromarmuru - breccia -aurora

 

 

 

 

 

 

 

parapety z agromarmuru -  calacattaparapety z agromarmuru - perlata -appia

 

 

 

 

 

 

 

parapety z agromarmuru - polareparapety z agromarmuru - rosa del garda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parapety z agromarmuru - rosso asagioparapety z agromarmuru - tirren verde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków