okna, drzwi parapety kraków

OKNA DREWNIANE

Stosowane masowo w budownictwie do lat 90-tych okna drewniane nie były lubiane przez ich użytkowników z powodu niskiej jakości ich wykonania i braku estetyki. Obecnie ta sytuacja zmieniła się w wyniku zastosowania drewna klejonego warstwowo. Do malowania stosowane są lakiery odporne na warunki atmosferyczne co poprawiło trwałość okna z drewna jak i estetykę ich wykonania. Dbałość o właściwy dobór surowca oraz zastosowanie szeregu nowoczesnych technologii pozwoliło wyeliminować dawne wady okien drewnianych.

Nasz główny dostawca - Witraż okna – jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Doświadczona kadra pracownicza produkuje wysokiej klasy stolarkę okienną i drzwiową, dostosowaną do oczekiwań Klientów pod względem nowoczesnego wzornictwa i wysokiego stopnia jakości wyrobów.

Witraż okna produkuje okna z drewna sosnowego lub drewna egzotycznego (mahoń). Wykorzystywany do produkcji surowiec jest dokładnie wyselekcjonowany i poddawany procesowi suszenia. Szczególną uwagę zwraca się na to by drewno było pozbawione sęków. Przygotowany materiał po długotrwałym suszeniu jest klejony trójwarstwowo. W oparciu o nowoczesną technologię obróbki drewna, tak wytworzone profile nabierają stałych parametrów fizycznych. Drewno nabiera odporności na czynniki atmosferyczne takie jak wilgotność powietrza czy zmiany temperatury.

Profile okien drewnianych są zabezpieczone impregnatami owadobójczymi i przeciwgrzybicznymi. Powierzchnia profili jest zabezpieczona wodorozcieńczalnymi lakierami renomowanych firm Gori i Remmers. Lakiery pokrywające płaszczyznę okna położone są w kilku warstwach, co gwarantuje zachowanie doskonałego wyglądu i niezmiennych wartości technicznych przez wiele lat. Gwarancja doświadczonych firm lakierniczych sprawia że oferowane przez nas okna drewniane są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabezpieczone przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości okna drewniane dostosowane od indywidualnych potrzeb pod względem upodobań estetycznych jak i w dowolnych rozmiarach i kształtach. Zapewniamy dokładny pomiar i profesjonalne doradztwo.

okna drewniane Profil 68SOFT janik okna Profil 78SOFT okna janik kraków Profil 68RETRO okna janik kraków Profil 78RETRO okna janik kraków
Profil 68SOFT Profil 78SOFT Profil 68RETRO Profil 78RETRO

 

paleta kolorów podstawowych okna janik kraków paleta kolorów podstawowych okna drewniane janik kraków
Paleta kolorów podstawowych cz 1 Paleta kolorów podstawowych cz 2

 

Siedziba główna: Kraków
ul. Feliksa Wrobela 88
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Schueco - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków